Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Návšteva detí miestnej MŠ v našej knižnici

Dnes sme sa rozprávali o knihách , knižnici , pripomenuli sme si Mateja Hrebendu. Na záver naši škôlkári nakreslili rozprávky a záložky do knižiek. Tieto nádherné diela sú vystavené pri vchode do knižnice.

V rámci mesiaca kníh sme mali v našej knižnici vzácnu návštevu. Deti z miestnej Materskej školy si najprv vypočuli rozprávky, ktoré im čítala naša pani starostka.

Ďalšou návštevou v knižnici nás prekvapili nie len vedomosťami o tom ako kniha vzniká, ale aj krásnymi maľbami obľúbených rozprávkových postáv z detských kníh a záložiek. Veríme, že naše detičky si touto návštevou preverili svoje vedomosti o knihách a budú mať na tento deň krásne zážitky.

Veľmi pekne ďakujeme za nádherné maľby a budeme sa tešiť na ich ďalšiu návštevu.  A ešte Vám prezradíme, že naši škôlkari knihy nie len čítajú, ale oni si ich aj vyrábajú. Od samotnej väzby, cez text, ilustrácie ..končiac pri výrobe záložiek do kníh.

Tak toto je tá najúžasnejšia správa pre našu knižnicu ...v našej obci vyrastajú milovníci kníh a kopec autorov, ilustrátorov a čitateľov.