Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Zapožičanie starých fotografií našej obce

Typ: ostatné
Staré fotografie obce Vážení občania, obraciame sa na Vás so žiadosťou o spoluprácu ...

Vážení občania,

obraciame sa na Vás so žiadosťou o spoluprácu pri príprave a aktualizácii informačného materiálu o histórii našej obce. V spolupráci s odborníkmi na históriu pripravujeme zaujímavé informácie, ktoré siahajú do dejín ...

Avšak, aby sme odborné slová spestrili obrázkami , žiadame Vás o zapožičanie fotografií našej obce, diania v našej obci  cca od najstaršej akú máte do roku 1970 ....Fotografie je potrebné zo zadnej strany podpísať , aby sme ich vedeli vrátiť majiteľom. Z Vašich fotografií si tie najadresnejšie vyberie odborník, digitálne ich spracuje tak, aby nedošlo k zhoršeniu kvality či poškodeniu Vašich vzácnych fotografií. Po spracovaní Vám budú fotografie čestne vrátené .

Fotografie môžete doručiť najneskôr do 18.5.2018  na Obecný úrad alebo do Obecnej knižnice v Michalovej počas úradných hodín.

Vďaka Vašej ochote zapožičania fotografií bude publikácia o histórii našej obce krásna a ľahšie predstaviteľná pre každého čitateľa, ktorý ju dostane do rúk. 

Ďakujeme za spoluprácu.


Vytvorené: 23. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 14. 5. 2018 10:55
Autor: