Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Oznamy

17.09.2020

Knižnica zatovorená 1

Knižnica zatovorená

Milí čitatelia, do konca mesiaca budú piatky zatvorené, nakoľko väčšina z vás chodí v stredu. Za pochopenie ďakujem.

Detail

17.09.2020

Očkovanie psov 1

Očkovanie psov

Vážení občania, MVDr. Hronský bude v sobotu 19.9.2020 od 12 - 13 h na parkovisku pri autobusovej zastávke očkovať a čipovať psov.

Detail

11.09.2020

Zbierka pre rodinu Gaálovú 1

Zbierka pre rodinu Gaálovú

Vážení občania, ako určite viete našich občanov, mladú rodinu Gaálovú s dvomi malými dcérkami, postihla tragédia. Ich dom zasiahol blesk následkom čoho časť domu zhorela a ostatná časť bude tiež potrebovať opravu. Obec Michalová s členmi DHZO bola priamo pri hasení požiaru a hasiči svojim rýchlym zásahom časť domu zachránili, za čo im patrí veľká vďaka. Rodina bude potrebovať financie na opravu domu, aby sa mohli čím skôr vrátiť domov. Obec Michalová preto zriadila transparentný účet, na ktorý môžete rodine prispieť. Touto cestou prosíme všetkých ľudí dobrej vôle o pomoc pre rodinu Gaálovú. Ďakujeme. Ing. Terézia Tisovčíková Starostka obce

Detail

10.09.2020

no

Rekvalifikačné kurzy

Nezisková organizácia MISERICORDIA n.o. oznamuje, že opätovne organizuje v Brezne rekvalifikačné kurzy.

Detail

09.09.2020

VODOVODNÉ PRÍPOJKY 1

VODOVODNÉ PRÍPOJKY

Vážení občania, upozorňujeme občanov, ktorí si nové vodovodné prípojky, z miesta kde boli vyvedené, umiestnili svojvoľne do vodovodných šácht alebo ich zakopali, že musia tieto prípojky vrátiť na pôvodné miesto, nakoľko je potrebné ich v priebehu tohto týždňa natlakovať a zároveň skontrolovať. Zajtra v priebehu dňa zástupcovia stavebného úradu obce v rámci ohlasovania drobných stavieb uskutočnia miestne zisťovanie.

Detail

Novinky a aktuality z nášho webu,
stiahnite si zadarmo mobilnú aplikáciu.
×
Viac informácií