Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Oznamy

12.05.2021

f

Zvýšenie poplatku za komunálny odpad

Vážení občania, dôrazne žiadame občanov aby nevyhadzovali špinavé plasty (od farby, olejové nádoby, odpad po stavebných úpravách, lineoleum...), je to v záujme nás všetkých aby sme mali čo najnižší objem komunálneho odpadu a neboli sme nútení zvyšovať poplatok za komunálny odpad.

Detail

12.05.2021

Rekvalifikačné kurzy

Vážení občania, nezisková organizácia MISERICORDIA n. o. oznamuje, že po uvoľnení daných opatrení, opätovne v Brezne organizuje rekvalifikačné kurzy.

Detail

10.05.2021

Asistované sčítanie obyvateľov  1

Asistované sčítanie obyvateľov

Vážení občania, práve prebieha asistované sčítanie určené všetkým obyvateľom, ktorí sa nemohli sčítať sami elektronicky.

Detail

10.05.2021

Vyzvi srdce k pohybu  1

Vyzvi srdce k pohybu

Celonárodná kampaň na zvýšenie pohybovej aktivity pod záštitou ÚVZ SR. Súťaž organizuje RÚVZ Banská Bystrica v spolupráci s RÚVZ v SR v rámci programu CINDI.

Detail

06.05.2021

Preventívne opatrenia na predchádzanie vzniku požiarov v prírodnom prostredí

Vážení občania! Po dlhej zime sa jar začína ozývať zobudením prírody, pohybom živočíchov, ale aj činnosťou človeka. Zvýšené riziko prinášajú typicky jarné požiare, spôsobené neopatrnosťou pri spaľovaní odpadov v záhradách alebo v lesoch. Okresné riaditeľstvo Hasičského a záchranného zboru v Brez

Detail

Kalendár akcií

Novinky a aktuality z nášho webu,
stiahnite si zadarmo mobilnú aplikáciu.
×
Viac informácií