Navigácia

Odoslať stránku e-mailom

Obsah

Michalová leží vo výbežku breznianskej kotliny v doline potoku Rohozná. Nadmorská výška v strede obce je 590 m.n.m, v chotári 585 – 1195 m.n.m.

Pahorkatinný povrch chotára prechádza severným smerom cez vrchovinu do hornatiny. Tvoria ho horniny kryštalinika – ruly, žuly, amfibolity, sopečné horniny a flyšové ílovce a pieskovce. Má hnedé lesné pôdy. Prevažná časť chotára je zalesnená ihličnatým a zmiešaným lesom. 

 

Novinky

25.05.2017

Okresné športové hry seniorov

Okresné športové hry seniorov - 17.máj 2017 Michalová

Detail Aktuality

25.05.2017

TJ SLOVAN Michalová oznamuje

Telovýchovná jednota Slovan Michalová oznamuje športovej verejnosti.....

Detail Aktuality

19.05.2017

OKRESNÉ RIADITEĽSTVO POLICAJNÉHO ZBORU V BREZNE

V súvislosti s blížiacim sa časom dovoleniek, ktorý často súvisí s výskytom prípadov krádeží a inou trestnou činnosťou upozorňujeme.....

Detail Aktuality

18.05.2017

Deň rodiny

Vážení občania, v mesiacoch máj a jún si pripomíname každoročne milé sviatky ako DEŇ matiek, DEŇ detí a DEŇ otcov. K týmto sviatkom budeme organizovať 17.júna 2017 Deň rodiny,ktorého cieľom je vytvoriť spoločne strávený deň športu a kultúry pre všetky rodiny, ktoré si na tento deň chcú uchovať krásne spomienky. Bližšie informácie o programe Vám prinesieme v mesiaci jún.

Detail Oznamy

18.05.2017

V. ročník JARNÉHO LESNÉHO BEHU v Michalovej

Vážení občania a priaznivci športu Starostka obce a komisia kultúry, športu , mládeže a vzdelávania v Michalovej Vás srdečne pozývajú na V. ROČNÍK JARNÉHO LESNÉHO BEHU V MICHALOVEJ všetky podrobné informácie sa dočítate v pozvánke "V. ročník JARNÉHO LESNÉHO BEHU v Michalovej".

Detail Aktuality